. Gabriela Kwiecińska

Gabriela Kwiecińska – fizjoterapeuta, farmaceuta, Master Trener Fitvibe. W 2005 roku ukończyłam studia magisterskie kierunek Fizjoterapia na Collegium Medicum UJ w Krakowie. W 2010 roku obroniłam pracę magisterską na kierunku Farmacja Collegium Medicum UJ tamże. Od 2007 roku prowadzę gabinet fizjoterapii Sanitas Studio w Krakowie.

 

Specjalizuję się w kinezyterapii, w szczególności w treningu rehabilitacyjnym oraz treningu wibracyjnym. W czerwcu 2007 roku uzyskałam tytuł Master Trenera Fitvibe. Prowadzę szkolenia z zakresu medycznego treningu wibracyjnego. Stworzyłam autorski program treningu mięśni głębokich, który z powodzeniem stosuję u swoich pacjentów.

 

Obszar mojego działania to osoby z nadwagą i otyłością, z zespołami bólowymi, wadami postawy, pacjenci po kontuzjach oraz niewydolni ruchowo i kondycyjnie.

Pracuję również ze sportowcami – w ramach projektu Everteam 2018 brałam udział w przygotowaniu motorycznym Sylwii Bajek i Szczepana Brzeskiego do zdobycia Lhotse i Mount Everest, co miało miejsce w maju 2018 r. Współpracuję również z triathlonistami, biegaczami oraz pływakami.

 

Sama staram się jak najwięcej zdrowo ruszać – pływam, biegam, bardzo lubię kalistenikę i trening mięśni głębokich. Moje pasje to taniec, górskie wycieczki oraz fotografia.

 

Jestem precyzyjna i skuteczna w działaniu, a trening ze mną daje oczekiwane rezultaty. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i dużo wymagam w trakcie wspólnych ćwiczeń.

 

Zapraszam na bezpłatne konsultacje!