Terapia manualna

W naszej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

 

TERAPIA INDYWIDUALNA – połączenie masażu z ćwiczeniami czynnymi. Terapia obejmuje krótki masaż klasyczny, naukę ćwiczeń usprawniających kręgosłup oraz przygotowanie zestawu ćwiczeń do wykonywana w domu. Szczególnie polecana przy bólach kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego, ale także przy dysfunkcjach dużych grup mięśniowych.

Czas trwania – 45′ – 80 zł

 

MASAŻ KLASYCZNY – jest to masaż leczniczy. Znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób ortopedycznych i neurologicznych, w szczególności zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz narządu ruchu. Stosowany jest również w nerwobólach i kłopotach krążeniowych. Działanie masażu: przeciwbólowe, regeneruje mięśnie, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni oraz polepsza odżywianie tkanek

Czas trwania – 30′ – 60 zł

 

TERAPIA  ANTYCELLULITOWA – to połączenie masażu manualnego z masażem bańką chińską. Masaż bańką chińską polega na zasysaniu kawałka skóry i wykonywaniu poszczególnych sekwencji ruchów w kierunku węzłów chłonnych. Pierwsze zabiegi mogą powodować ból, jednak z czasem skóra się przyzwyczaja dając uczucie bardzo przyjemnego masażu. Efekty: zmniejszenie/usunięcie cellulitu, wyszczuplenie, ujędrnienie skóry.

Czas trwania – 30′ – 80, 45′ -100 zł

 

MASAŻ SPORTOWY – masaż klasyczny połączony z masażem izometrycznym i relaksacyjnym. Spełnia funkcje rozgrzewającą (przygotowanie do treningu), regeneracyjną (odnowa biologiczna, powrót organizmu do stanu wyjściowego po wysiłku) oraz leczniczą (zapobieganie kontuzjom i leczenie mikrourazów). Stanowi doskonałe uzupełnienie treningu.

Czas trwania – 30′ – 70 zł